Özelliklerimiz

Özelliklerimiz

Bebek Odası

Her salonumuzda ayrı ayrı dizayn edilerek annelerimizin hizmetine sunulmuştur.

Anı Defteri

En özel gününüzde sevdiklerinizin size kendi kalemlerinden yazacakları özel düşüncelerini hatıra köşesindeki anı defteriniz yıllarca saklayacak. Gelecek nesillere bırakabileceğiniz güzel bir miras…

Mutfak

Salonumuzda 1000 kişiye yemekli organizasyon yapıcak mutfak ve ekipmanları mevcuttur. Yemekli düğünlerinizde ve toplu yemek organizasyonlarında profesyönel personelimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Palmiye Teras Cafe

Ocak 2012 tarihinde salonlarımızın alt katında hizmete açılacaktır. Misafirlerimiz bu mekanda hem yemeklerini yiyebilecekler isterlerse diğer ikramları alabileceklerdir. Sigara içmek için ayrı bir alan yapılacaktır.

Bahçe Cafe Oturma Salanu

Her iki salona hitap edebilecek şekilde 200 kişilik olarak hazırlanmıştır. Misafirlerimiz bahçe Kafe de hem de düğünlerini bahçede kurulu bulunan sinevizyon da izleyebilmekte ; hem televizyonlarını izleyebilmekte ve her türlü ikramları alabilmektedirler.

Havalandırma Sistemi

Salon 1 ve Salon 2’de 4 er adet salon tipi klima ile sıcak ve soğuk havalandırma sağlanmaktadır.İlimizde hiç bir salonda bulunmayan havalandırma sistemi sayesinde salonlarımızda sürekli temiz hava sirkülasyonu sağlanmakta ve bu sayede konukların rahat ve ferah bir ortamda düğün keyfi yaşamasına imkan sağlamaktadır.

Mescid

Her iki salonda hizmet verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Masa ve Sandalye Giydirme

Salonlarımızda masa ve sandelyelerde ana renk beyaz olmak şartı ile farklı renklerde 5 ayrı modelde düzenleme yapılabilmektedir. Yeni evlenecek çiftler bu sayede 5 ayrı alternatiften istediğini düzenlemeyi beğenme şansına sahiptir.

İnternet Yayını

Salonlarımıza yerleştirilen renkli ve sesli kameralar sayesinde düğüne gelemeyen misafirler düğünleri sesli ve renkli görüntü ile izleme şansına sahiptir.

Sinevizyon

Salon 1 ve Salon 2 de 2 şer adet içerde , 2 adet de cafe bölümlerinde mevcut bulunan sinevizyon sistemileri ile konukların düğünü dev ekranlarda izleme olanağı sağlanmıştır.

Ses, Görüntü ve Işık Sistemi

Ses sistemimiz YAMAHA markadır. Ses Sistemi: Hopörlörler, power, mikser, bas hoparlör(Yamaha – 9000 wattlık ses sistemi).Işık Sistemi: 4 Adet ışık robotları , 1 adet lazer. Kar makinası , sis makinası 1000 watt.Kamera Sistemi: Sibitdom hareketli kamera ve canlı ses.Projeksiyon Cihazları: 3 adet bağımsız canlı yayın ve slayt gösterme özelliği. 2 adet salon içersin de. 1 adet bahçede bulunmaktadır. Ayrıca ses sistemlerimiz duvarlara ve tavanlara yapılan ses izolosyonu sayesinde salonun her noktasında aynı nitelikte ve akustikte dinlenebilmektedir.